Головна » 2019 » Березень » 10

6 березня 2019 року в Червонодібровському НВК відбулася зустріч з волонтерами-парамедиками Тучак Тетяною Валеріївною та її другом Євгеном (повзивний Борода), які після Революції гідності та подій на Майдані у лютому 2014 року у складі добровольчого корпусу відправилися на схід України захищати незалежність та соборність Батьківщини. Перед учнями виступила бабуся третьокласниці Буковей Анастасії. Вона доступно розповіла про місію рятувати життя нашим пораненим воїнам, наголосила на тому, що кожен з нас має почати змінювати Україну із себе. Навіть прості, буденні справи можуть наближати здійснення заповітної мрії жити у мирній, багатій європейській державі. Для цього потрібно виховувати у собі почуття відповідальності, старанно навчатися, зміцнювати свої фізичні і духовні сили, з повагою, толерантно ставитися до людей. А ще пам'ятати про святу українську землю, яка нас годує, яку ціною свого життя і здоров' я боронять наші солдати.
Дорогих гостей привітали першокласниця ... Читати далі »

Переглядів: 177 | Додав: nvk_ua | Дата: 10.03.2019 | Коментарі (0)

Наближається до кінця навчальний рік. Він буде останнім у Червонодібровському НВК для наших дев'ятикласників. Час замислитися про майбутню професію. З метою познайомити старшокласників з різними професіями у НВК проводимо зустрічі з випускниками, успішними людьми, цікавими особистостями.
6 березня 2019 року гостем старшокласників був Стрільчук Віталій Васильович. Працівник органів внутрішніх справ понад 20 років. Ознайомив школярів із сторінками своєї біографії. Після сільської школи з відзнакою закінчив Глибоцьке СПТУ22, два роки відслужив у прикордонних військах в Криму, далі було навчання у школі міліції , Національна академія внутрішніх справ у Києві. Віталій Васильович зауважив, що саме школа була першою сходинкою до здобуття омріяної професії, звернув увагу на те, що служба в збройних силах перетворює хлопців у відповідальних чоловіків. Цікава розповідь про роботу працівника державної автоінспекції викликала інтерес не лише у хлопців, а й у дівчат.
Зустріч прой ... Читати далі »

Переглядів: 179 | Додав: nvk_ua | Дата: 10.03.2019 | Коментарі (0)