Головна » 2019 » Березень » 10 » Профорієнтація
22:17
Профорієнтація

Наближається до кінця навчальний рік. Він буде останнім у Червонодібровському НВК для наших дев'ятикласників. Час замислитися про майбутню професію. З метою познайомити старшокласників з різними професіями у НВК проводимо зустрічі з випускниками, успішними людьми, цікавими особистостями.
6 березня 2019 року гостем старшокласників був Стрільчук Віталій Васильович. Працівник органів внутрішніх справ понад 20 років. Ознайомив школярів із сторінками своєї біографії. Після сільської школи з відзнакою закінчив Глибоцьке СПТУ22, два роки відслужив у прикордонних військах в Криму, далі було навчання у школі міліції , Національна академія внутрішніх справ у Києві. Віталій Васильович зауважив, що саме школа була першою сходинкою до здобуття омріяної професії, звернув увагу на те, що служба в збройних силах перетворює хлопців у відповідальних чоловіків. Цікава розповідь про роботу працівника державної автоінспекції викликала інтерес не лише у хлопців, а й у дівчат.
Зустріч пройшла у невимушеній обстановці, діти познайомилися з цікавою людиною. Почули слова вдячності вчителям, які навчали і виховували покоління Віталія Васильовича.

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Ірина Маник, люди улыбаются, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек и люди сидят

Переглядів: 177 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]