Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.

У середу 11 квітня в с. Кам’янка Глибоцького р-ну в ... Читати далі »

Переглядів: 289 | Додав: nvk_ua | Дата: 16.04.2018 | Коментарі (0)

Фото Баранюка Володимира.
14 квітня в лісовому масиві поблизу с. Червона Діброва відбувся Чемпіонат Глибоцького району зі спортивного орієнтування в залік спартакіади школярів. Кожна школа виставляла по 8 учасників. Змагання проходили у 8-и вікових групах.
Зразу семеро учасників команди Червонодібровського НВК потрапили у трійку призерів. Як і минулого року впевнено перемогли у своїх вікових групах члени збірної району, переможці обласних змагань «Підсніжник» та «Парки Буковини» брат і сестра Адабека Володимир (гр.Ч14) та Адабека Мар’яна (гр.Ж16). Також перше місце виборов Адабека Максим (гр.Ч12). Друге місце вибороли бронзова призерка осінніх змагань Дущак Валентина (гр. Ж 12), та Коба Микола (гр.. Ч12) третє місце зайняли Ко ... Читати далі »

Переглядів: 347 | Додав: nvk_ua | Дата: 16.04.2018 | Коментарі (0)