Червонодібровська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради"

Користувачів: 0

14:58
Змагання з легкої атлетики

Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.

У середу 11 квітня в с. Кам’янка Глибоцького р-ну відбулися змагання з легкої атлетики в залік 73-ї районної спартакіади школярів. Результати учасників зараховувалися при умові виконання 3-го юнацького розряду. За команду Червонодібровського НВК виступили 4 спортсмени і троє з них потрапили в залік – Адабека Мар’яна у штовханні ядра, Адабека Володимир на дистанції з бігу на 800 м серед юнаків, і вже традиційно на дистанції з бігу на 800 метрів серед дівчат із значним відривом перше місце виборола Дущак Валентина – учениця 6-го класу (хоча цього разу її суперницями були спортсменки зі шкіл І-ІІІ ступенів, до того ж це були учні 8-11 класів). Хотілося б нагадати, що за останні два роки ця талановита дівчина брала участь у 4-х районних стартах - двічі в кросі на 1 км і двічі в бігу на 800 м, і всі 4-ри рази перемагала!
В підсумковому протоколі команда Червонодібровського НВК посіла 2-е місце, поступившись команді Грушівського НВК.

Переглядів: 289 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1