Головна » 2019 » Листопад » 10 » Звіт бібліотекаря
21:22
Звіт бібліотекаря

У неділю 3 листопада відбувся творчий звіт перед населенням Глибоцькоі ОТГ в селі Черепківка. Тематичну частину під назвою "Видатні особистості минувщини та сьогодення в культурі села Червона Діброва " піготувала завідуюча бібліотекою Наталя Горло. Ведучою була активна читачка бібліотеки Наталка Коба.
Наталка розповіла про поета, старосту села Червона Діброва - Володимира Чоботаря, який грає на гітарі, пише вірші, в його особистій колекції близько сотні віршів на патріотичну, ліричну та філософську тематику. На даний час готує до видання його першу збірку "Перед сказаним ".Зачитала також вірш "Ми - діти нероздільної держави! "
Також на теренах нашого села виріс надзвичайно талановитий співак - Андрій Рибарчук, який зумів своїм співом розвернути до себе крісло всіх 4 суддів головного вокального шоу України - "Голос Країни ".Андрій виконавець, який відтворює музику через своє бачення. 
Про видатних людей села було представлено виставку, а також роботи вишивальниці села - Лікерії Стрільчук. 
Наталка Коба на завершення виконала пісню Кузьми Скрябіна "Старі фотографії ".
На заході був присутній голова Глибоцької ОТГ - Григорій Ванзуряк. Підсумки творчого звіту підвела начальник відділу культури і туризму - Олена Рєпіна. Працівників бібліотек -філій Глибоцької ОТГ було нагороджено грамотою на день культпрацівників, за кращу тематичну частину.

На изображении может находиться: 1 человек, улыбается, в помещенииНет описания фото.

Переглядів: 82 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]