Головна » 2019 » Березень » 27 » Шевченківські дні
15:31
Шевченківські дні

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, толпа и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, толпа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, толпа

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении

Кобзарю!
Знов до тебе приходжу,
Бо ти для мене
Совість і закон...
Жоден поет світу не зрівняється з Тарасом Шевченком у величі своєї любові до рідного народу, до України.
Кожного року українці, віддаючи шану пам'яті геніальному сину України, у березневі дні з новою силою усвідомлюють велич його духу, силу могутнього таланту, звертаючи свої погляди до його поезії.
У Червонодібровському НВК відбулося літературне свято "Живеш, Тарасе, поміж нас...", присвячене 205-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Виховний захід мав на меті показати значимість постаті Кобзаря для людства, розвивати творчі здібності учнів, показати актуальність його творів та зв'язок поета з сьогоденням. Під час проведення свята були прочитані вірші великого Кобзаря, прозвучали пісні про Т.Шевченка. Також учні НВК показали свої акторські здібності в інсценізаціях "В бур'янах, " Мільйон кобзарів". Разом з учителями переглянули відео "Заповіт різними мовами".
Шевченкова поезія - святиня і скарб українського народу. І нині, в нову епоху, в новий історичний час, шевченкове слово запалює мільйони, надихає тих, хто бореться за соціальне і національне визволення.

Переглядів: 129 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]