Головна » 2019 » Листопад » 10 » "Прийшла до вас..."
20:59
"Прийшла до вас..."

Отак, як спраглий дуже пити хоче,
І як без волі вітрові не жити -
Так я жадаю слід свій залишити.
По ньому, може, стежку хтось протопче...
Сьогодні, 15 жовтня 2019 року, мало б виповнитися 60 років відомій буковинській поетесі Ганні Дущак. 
На честь пам'яті людини незвичайної долі, у Червонодібровському НВК був проведений захід під назвою "Прийшла до вас...". Метою даного заходу було: збагатити світогляд учнів поетичним словом письменниці, утверджувати високі моральні цінності, прищеплювати прагнення зберегти кращі людські якості: робити добро, бути милосердним, вміти співчувати людському горю, формувати вміння творчо осмислювати прочитане, розуміти красу слова.
35 років Анна Дущак стояла у нерівній боротьбі з долею. Вона мужньо несла свій хрест, бо була переконана, що якби людина ніколи не знала смутку, вона не змогла б пізнати радість. Її поезія - це її небо, земля, і все на світі. Її поезія - це подих душі, це молитва.
Кожна епоха уславлена іменами видатних жінок, серед яких: княгиня Ольга, Роксолана, Маруся Чурай, Леся Українка, Ольга Кобилянська. Поруч з цими іменами має право стояти й ім'я Ганни Дущак.

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещенииНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещенииНа изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещенииНа изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

Переглядів: 73 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]