Головна » 2018 » Квітень » 2 » Міжнародний день дитячої книги!
12:07
Міжнародний день дитячої книги!

   

Сторінки книги - це потужні крила,

Читайте, летіть на горду висоту!

Розгорнули книгу – отже ви відкрили

Нову країну, мрію золоту!

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги

 

    На початку квітня діти і дорослі святкують день народження дитячої книги. З моменту появи на світ людина починає вчитися ходити, говорити, пізнавати навколишній світ. Сонячний промінь і метелик, який сів на квітку, кумедна картинка і добра пісня, весела гра і улюблена книга – перші вчителі дитини.

     Книга! Вона поруч від самого народження. Перші казки, оповідання та вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. Книга розповідає про казкових богатирів, про шкільне життя, про далекі екзотичні країни. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.

      Одним із найулюбленіших казкарів усіх часів і народів визнаний Г. К. Андерсен - автор всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих. Його твори, перекладені більш ніж 150 мовами, стали сценаріями численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок. Тому в день народження Г.К.Андерсена, 2 квітня, у всьому світі відзначаємо Міжнародний день дитячої книги.

      З нагоди свята в шкільній бібліотеці для дітей відбулися такі заходи:

  • для учнів 2-х класів проведено бібліотечний урок «Мандри казковими шляхами Г.К.Андерсена». Метою якого було ознайомити із біографією Г.К.Андерсена, розвивати творчу уяву учнів, вміння сприймати та оцінювати інформацію, виховувати любов до книги та до читання. Юні читачі з великим задоволенням слухали розповідь бібліотекаря про життя і творчий шлях великого казкаря Г. К. Андерсена і цікаві факти із життя данського письменника;
  • вікторина «З якої казки уривок?»;
  • літературна вікторина - змагання серед учнів 4-х класів «Чи знаєте ви казки Андерсена?»;
  • у фойє НВК оформлено книжкову виставку « Стежками улюблених книжок», метою якої було ознайомлення учнів із новими надходженнями до бібліотеки ;
  • проведення акції «Подаруй книгу бібліотеці»;
  • інструктаж «Правила користування бібліотекою».

    Показовим є святкування Міжнародного дня дитячої книги, адже книга має неабиякий вплив на формування духовного світу людини. Дитяча книга – перша сходинка до пізнання безмежного, чарівного, дивовижного світу – життя.

 

Переглядів: 285 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]