Головна » 2019 » Червень » 5 » Cуботник
09:59
Cуботник

Природа забруднюється, піддається руйнуванню, знищується. Чи багатьом з нас щастило бачити прозору річкову воду, чистий пісок, насолоджуватись тишею без реву моторів, дихати чистим повітрям без домішок бензину, мазуту, пестицидів? Тільки людина може зупинити природні та техногенні катастрофи, які несуть за собою безліч людських смертей. Але ми маємо пам’ятати, що Земля не належить нам. Це ми належимо Землі. 

Ми усі дуже добре знаємо, як поводитись, щоб не нанести збитку природі, і багато говоримо про її захист. Але треба кожному почати із себе, душею відчути єдність з природою:

бути обережним у лісі, щоб не зламати гілку, бо дереву боляче, воно живе;
не залишати після себе сміття, бо землі боляче переносити таку неповагу до себе (скло, пляшки не перегнивають і залишаються виразки на тілі землі);
обережно поводитись з вогнем, бо він може знищити цілі лісові масиви, поля.
4 квітня 2019 року учні Червонодібровського НВК теж долучилися до благоустрою нашого села. Ми зібрали сміття, а також виготовили газети із закликами не смітити. 
Людина виділяється від природи своїм розумом, щирим серцем. Тож збережемо кожне гніздечко, не дозволяймо вбивати птахів і тварин, не винищуймо рибу. Станьмо розумними господарями на своїй землі, і давайте будемо пам’ятати, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи.

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят и на улицеНет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят, дерево, ребенок, трава, на улице и природаНа данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, ребенок и на улицеНа данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улицеНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, ребенок, дерево и на улицеНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, на улице и природаНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, на улице и природаНа данном изображении может находиться: 2 человека, ребенок, дерево, на улице и природаНа данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит, дерево, ребенок, на улице и природаНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, небо, на улице и природа

Переглядів: 88 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]