Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.04.2024, 23:28

Червонодібровська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради"

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

12:32
Чемпіонат Чернівецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді "Підсніжник"

Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.

Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.

Близько 260 кращих спортсменів-орієнтувальників збірних команд школярів з м. Чернівці та районів області взяли участь у 49-му Чемпіонаті Чернівецької області зі спортивного орієнтування “ПІДСНІЖНИК”. Організатором заходу виступив Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (до речі цього року Чернівецькому обласному центру туризму виповнюється 70 років).
До участі в змаганнях допускалися збірні команди районів, територіальних громад та міст Чернівецької області. Команди складалися з 12 осіб. За збірну Глибоцького р-ну виступили 5 учнів Червонодібровського НВК: Дущак Валентина (6 клас), Адабека Максим (6 клас), Коба Наталія (7 клас), Адабека Володимир (8 клас), Адабека Мар’яна (9 клас); 2-є випускників нашої школи: Білик Дмитро та Гушул Анастасія (Анастасія навчається у Глибоцькому ліцеї); ще три учні Глибоцького ліцею: Коломейчук Тетяна, Дудка Павло, Ткач Дмитро; двоє учнів Старововчинецького ліцею: Качуляк Олександра, Передерко Дмитро.
Протягом двох днів спортсмени боролися за першість в особисто-командних змаганнях у 5 вікових групах на середній та подовженій дистанціях. Цікаві та насичені дистанції, сплановані організаторами змагань, вимагали від учасників проявити всі свої вміння та навички з орієнтування на місцевості, набуті під час занять та тренувань у туристсько-спортивних гуртках.
Переможці та призери змагань команди Глибоцького р-ну:
1-й день змагань:
1 місце: Гушул Анастасія (Ж18), Ткач Дмитро (Ч14);
2 місце: Дущак Валентина (Ж12), Адабека Максим (Ч12), Коломейчук Тетяна (Ж16), Передерко Дмитро (Ч18);
3 місце: Адабека Мар’яна (Ж16); Білик Дмитро (Ч18);
2-й день змагань:
1 місце: Адабека Мар’яна (Ж16);
2 місце: Гушул Анастасія (Ж18), Качуляк Олександра (Ж16);
3 місце: Адабека Володимир (Ч14); Білик Дмитро(Ч18).
Всього 15 секунд не вистачило до третього місця Кобі Наталії (Ж14).
Переможці та призери змагань в особистому заліку були нагороджені грамотами Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, медалями та призами.
У командному заліку першого дня переможцями Чемпіонату зі спортивного орієнтування стала команда Глибоцького району, друге місце вибороли спортсмени Сторожинецького району третє місце здобули юні орієнтувальники м. Чернівці. У клубному заліку команда Червонодібровського НВК першого дня зайняла 3-є місце (серед 28 команд).

У командному заліку переможцями Чемпіонату зі спортивного орієнтування стала команда Глибоцького району, друге місце вибороли юні спортсмени м. Чернівці, третє місце здобули орієнтувальники Сторожинецького району. У клубному заліку, серед 28 команд, команда Червонодібровського НВК зайняла 2-е місце, поступившись лиш команді ОЦТКЕУМ 1 (1-й команді обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді). Повні результати змагань та багато фото шукайте на сайті http://octkeum.narod.ru/index/pidsnizhnik/0-19

Переглядів: 320 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1