Червонодібровська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради"

Користувачів: 0

22:15
Змагання з шахів

Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.

18 жовтня в приміщенні Глибоцького ліцею відбулися змагання з шахів в залік 73-ї районної спартакіади школярів. Уже стало традицією, що змагання серед шкіл І-ІІступенів проходять у бібліотеці ліцею. Варто відзначити, що цього року змагання з шахів викликали неабиякий інтерес – в них взяли участь команди всіх 9 шкіл І-ІІ ступенів. Команди складалися з 4-х осіб (2 юнаки + 2 дівчини). Всі вони були розбиті на 3 групи, переможці яких зіграли між собою у фіналі. Збірна Червонодібровського НВК здобула перемогу як у груповому, так і у фінальному турнірі, і вже вкотре виборола загальнокомандне перше місце. Серед нашої команди найбільше відзначилися Дущак Валентина та Коба Наталія (всі перемоги), а також Кравченко Роман (лишень одна поразка). Куцак Олександр задовольнився лиш однією перемогою (3 поразки).
Після 4-х видів спартакіади команда школи має вже 3 перемоги і зараз очолює загальну турнірну таблицю. Нагадаю, що з 16 видів шкільної спартакіади в залік іде 8 кращих. Наступний вид (настільний теніс) відбудеться вже 25 жовтня

19 жовтня в приміщенні спортивного залу Глибоцького ліцею відбулася особиста першість району з шахів серед школярів. Серед юнаків перше місце виборов учень Глибоцького ліцею Ванзуряк Олександр, серед дівчат – учениця Червонодібровського НВК Дущак Валентина. До речі, обоє перемогли у 100 % зустрічей. Ще один учень Червонодібровського НВК – Кравченко Роман - виборов 3-є місце. Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.
Тож дякую за участь усім нашим спортсменам! Маю надію, що ці змагання ще більше активізують діяльність шахового гуртка нашої школи.

Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.

Переглядів: 356 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1