Червонодібровська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради"

Користувачів: 0

22:02
Змагання з легкоатлетичного кросу

Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.
10 жовтня у смт. Глибока відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік районної спартакіади школярів. В програму змагань входили 4 види: дівчата - біг 800 м та біг 1000 м, юнаки: біг 1000 м та біг 1500 м. На кожний вид програми дозволялося виставляти не більше 2-х учасників. До командного заліку зараховувалося 6 кращих результатів (за найменшою сумою зайнятих місць). Школи І-ІІ ст. виступали окремо. У змаганнях взяли участь команди 6-и таких шкіл, тобто на кожній дистанції виступало по 12 спортсменів. Не було команд Просіцької, Привороцької та Слобідської ЗОШ. Команда Червонодібровського НВК (Глибоцька ОТГ) виграла 3 забіги (з 4-х) і виборола 1-е загальнокомандне місце. Зокрема, на дистанції 800 м (дівчата) впевнено здобула перемогу Юркевич Аліна (9 клас), Адабека Мар’яна була 3-ю. На дистанції 1000 м прогнозовано перемогла минулорічна переможниця цієї ж дистанції Дущак Валентина (6 клас), Коба Наталія (7 клас) фінішувала 6-ю. До речі, у Дущак Валентини це вже третій старт на районних змаганнях і третя впевнена перемога. Драматичною була боротьба на дистанції 1000 м у юнаків. Адабека Володимир (8 клас), щоб мати комфортну перевагу перед суперниками, зразу ж зі старту вирвався далеко вперед. Потім дистанція між ним і групою переслідувачів невпинно зменшувалася, але все ж таки йому вистачило сили добігти до фінішу першим (він на півкроку випередив суперника, який намагався його наздогнати). Чоботарь Іван (також 8 клас) на цій же дистанції був третім. Ну а наші 9-класники Кравченко Олександр і Грегорчук Іван на дистанція 1500 м зайняли відповідно 8-е і 10-е місце і, згідно положення, саме ці результати виявилися незаліковими.
Отже, закінчився третій вид спорту районної спартакіади школярів (з 16-и) і команда Червонодібровського НВК має два перших місця (легкоатлетичне чотириборство і легкоатлетичний крос). Наступні змагання спартакіади (змагання з шахів) відбудуться 18 жовтня. До речі, за останні15 років, команда школи ці змагання нікому ще не програвала (щоправда все буває колись вперше).

Переглядів: 354 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1