Головна » 2016 » Березень » 4 » Жива душа поезії Тараса Шевченка
23:34
Жива душа поезії Тараса Шевченка

 

 Усе йде, все минає… Та залишається пам'ять , добра слава про людей, що мандрують у світи в пошуках краю землі, у пошуках істини та правди. В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство.

      До них належить й ім’я великого українського поета Т.Г.Шевченка.

      Тарас Григорович Шевченко... Його  неповторні твори ось уже скільки років живуть у серцях народу, в його мріях і сподіваннях, пробуджуючи щирі й благородні почуття. Можливо, Тарас Григорович саме та людина, з якої кожен повинен брати приклад.

    9 березня - день народження великого поета, людини світлого розуму, чистих помислів та трагічної долі . 10 березня – це той день, коли людство вшановує пам'ять генія, що увійшов у безсмертя.  Ці дві дати злилися в одну – Шевченківські дні.

       Учні Червонодібровського НВК   у  цю Шевченківську весну  перегорнули сторінки життя Великого Кобзаря.

Торкнутися серцем Шевченківських творів, пройнятися їхнім духом, переглянути сторінки його життя змогли учні 7 класу , провівши дежавю «Знову відкриваю «Кобзар»…» 

Про історію створення «Кобзаря» розповіла вчитель української мови та літератури Білоус Г.М. Прозвучали пісні на слова великого поета у виконанні Гушул Анастасії та Маник Анастасії. Учні змогли переконатися, що душа поезії Т.Шевченка – жива.

Переглядів: 188 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]