Головна » 2017 » Листопад » 1 » XXIІ відкритий чемпіонат Чернівецької області з паркового орієнтування “ПАРКИ БУКОВИНИ”.
21:29
XXIІ відкритий чемпіонат Чернівецької області з паркового орієнтування “ПАРКИ БУКОВИНИ”.

Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.Фото Баранюка Володимира.

Як уже анонсувалося, 28 і 29 жовтня у м. Чернівці відбувся XXIІ відкритий чемпіонат Чернівецької області з паркового орієнтування “ПАРКИ БУКОВИНИ”. Змагання проводилися в особисто-командному заліку. В командний залік серед районів зараховувалися залікові бали кращих 10 учасників команди по групах Ч/Ж12 18 за кожний день змагань (з 12 спортсменів). За команду Глибоцького району виступали 12 учнів та випускників 4-х шкіл району: Глибоцького ліцею, Старововчинецького ліцею, Луківецької ЗОШ та Червонодібровського НВК. Зокрема в складі команди району з с. Червона Діброва виступали такі спортсмени: Коба Наталія, Адабека Володимир, Адабека Мар’яна – учні школи, Гушул Анастасія (учениця Глибоцького ліцею), Білик Іван та Гушул Андрій (студенти) – випускники школи. З смт. Глибока виступали Дудка Павло, Ткач Денис, Гаврилюк Богдан, з с. Старий Вовчинець – Качуляк Олександра, Передерко Дмитро, з с. Луківці – Марівцан Руслан. 
Першого дня змагання проходили в районі Чернівецького політехнічного коледжу. З команди Глибоцького району в цей день найкраще виступили Адабека Мар’яна (гр. Ж14)– 2 місце (з 33 учасників), Качуляк Олександра та Гушул Анастасія (гр. Ж16) – відповідно 2 і 4 місця (з 22 учасників), Ткач Дмитро та Білик Іван (гр. Ч16) - відповідно 2 і 3 місця (з 32 учасників), Марівцан Руслан та Гушул Андрій (гр. Ч18) - відповідно 2 і 3 місця (з 12 учасників). Другого дня змагання проходили в районі СШ № 27 (карта «Бульвар»). Тут кращими з нашої команди були знову ж таки Качуляк Олександра та Гушул Анастасія (гр. Ж16) – відповідно 2 і 3 місця (з 24 учасників), не було рівних в цей день Адабеці Володимиру – 1 місце серед 65! учасників з відривом від 2-го місця у 33с, Гушул Андрій та Передерко Дмитро (гр. Ч18) – вибороли відповідно 2 і 3 місця (з 14 учасників).
В загальному заліку команда Глибоцького району вже традиційно посіла друге місце, поступаючись команді м. Чернівці. На 3-му місці – команда Новоселицького району. 
 

 

Переглядів: 208 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]