Червонодібровська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради"

Користувачів: 0

23:52
Волейболістки Червонодібровського НВК здобули перемогу у змаганнях.

Фото Баранюка Володимира.

У четвер, 15 лютого, в спортивній залі Глибоцької ДЮСШ відбулися змагання з волейболу серед команд дівчат шкіл І-ІІ ступенів в залік 73-ї районної спартакіади школярів. У змаганнях брали участь чотири команди з району.
Гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух супроводжували спортивні ігри. Дівчата Червонодібровського НВК доволі легко здолали опір команд Валякузмінської ЗОШ та Михайлівського НВК, а от поєдинок з командою Йорданештської ЗОШ № 2 виявився надзвичайно напруженим. Та все ж наші дівчата перемогли і цього суперника, перегравши його в обох партіях з рахунком 27 : 25 та 25 : 20. Отже, наші дівчата стали першими в цьому спортивному протистоянні (і це вже втретє за останні 3 роки!), друге місце посіли спортсменки Валякузмінської ЗОШ, третьою стала команда Йорданештської ЗОШ № 2, ну і замкнула турнірну таблицю команда Михайлівського НВК.
На завершення змагань директор Глибоцької ДЮСШ Прокіп Стрільчук нагородив переможців і призерів дипломами Управління освіти Глибоцької РДА.
Після 9 видів спартакіади команда Червонодібровського НВК, маючи в своєму активі п’ять перших і чотири третіх місць, зберігає лідируюче становище і має непогані шанси на загальну перемогу. Попереду ще 7 видів, які пройдуть у квітні – травні, а саме: Дитячі спортивні ігри «Старти надій», легка атлетика, Фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль «Нащадки козацької слави», гандбол (юнаки і дівчата), спортивне орієнтування та спортивний туризм. Саме вони в підсумку і визначать переможця цьогорічної спартакіади. Тож слідкуємо за новинами.

Переглядів: 331 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1