Головна » 2015 » Вересень » 12 » Відзначення 70-ї річниці завершення Другої світової війни
11:02
Відзначення 70-ї річниці завершення Другої світової війни

2 вересня 1945 року після 6 років запеклих боїв, які від травня 1945 року перемістилися з Європи на Далекий Схід, офіційно закінчилася Друга світова війна – підписано Акт капітуляції Японії.

Ця дата дає можливість оцінити внесок Українського народу в її перебіг і завершення війни, підсумувати її масштабні спустошливі наслідки для України, а також винести життєво важливі уроки для нашої держави сьогодні.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначної ролі у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України, цього року Україна на державному рівні 2 вересня відзначає 70 років від дня завершення Другої світової війни (Указ Президента України від 24 березня 2015 року № 169 “Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом та 70-ї річниці завершення Другої світової війни”; Постанова Верховної Ради України від 11 лютого 2015 року №184-VІІІ “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2015 році”). Відповідно до постанови, у Червонодыбровському НВК  пройшли відповідні заходи, присвячені відзначенню річниці цієї події.

На протязі першого навчального тижня з 01.09 по 07.09.2015р. було проведено:

- виховні години «Шлях до перемоги»;

-перегляд документальних та художніх фільмів, які відображають перебіг подій Другої світової війни(“Врятувати рядового Райана”,“Друга світова війна – день за днем. 1939–1945”);

-покладання квітів до пам`ячника загиблим солдатам.

Нині, у нелегкі для України часи, наше покоління розуміє, якими неймовірними зусиллями далекого 45-го року було здобуто перемогу та яку страшну ціну за це заплачено. Попри плин років ми завжди повинні про це пам’ятати та людською увагою вшановувати наших визволителів – переможців, які брали участь в найбільшій і найжахливішій в історії людства війні.

Переглядів: 254 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]