Головна » 2016 » Квітень » 1 » Екскурсія до музею Домки Ботушанської
15:51
Екскурсія до музею Домки Ботушанської


Музеї (грецьке “museion” – святилище муз, храм муз, від “musa” – муза) – науково-дослідницькі і науково-освітянські заклади, які збирають, вивчають, збері​гають і популяризують пам’ятки природничої історії, матеріальної й духовної куль​ту​ри – першоджерел знань про розвиток природи і суспільства. Музеї зосереджують у своїх фондах головним чином предмети речові й художні, в тому числі твори мистецтва, разом з тим в музеях зберігаються і письмові джерела (рукописні матеріали, друковані документи, книги, від інкунабул до видань останнього часу, що мають історичну цінність).
З метою розвитку культури та обізнаності учнів про пам'ятки та діячів Глибоцького району, педагог-організатор Арманаш О.Д,  керівник туристського гуртка Баранюк В.А. організували 30 березня 2016р. навчальну екскурсію
Учні Червонодібровського  НВК відвідали літературно-меморіальний музей Домки Ботушанської, який знаходиться в приміщенні Глибоцького ліцею. Діти  дізналися багато цікавого про Домку Ботушанську – громадську діячку, народну поетесу, письменницю, талановиту художницю, писанкарку, вишивальницю, аматорку фольклору. Директор Глибоцького літературного, меморіального музею Д. Ботушанської – Ольга Василівна Шевченко розповіла про життя та творчість талановитої громадської діячки Домки Ботушанської; показала учням її роботи, малюнки, пісні, статті, наукові роботи написані про неї. Надала можливість присутнім почути голос Домки Ботушанської, пісні в її звучанні та вірші, які були сповнені любові до рідної Глибоки, України та української мови. Така екскурсія вдалася на славу, учні були в захваті побаченим та почутим.

 

Переглядів: 268 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]