Сенс учнівського самоврядування в сучасній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.
Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення і здійснювати їх.
25 травня відбулися вибори Президента шкільного учнівського самоврядування. Відповідно до Положення про вибори президента, Учнівської республіки кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 5-9 класів , який має авторитет у класі, школі, гарно навчається. Активним виборчим правом були наділені учні 1-9 класів та педагоги школи.
У Виборчій комісії протягом попереднього передвиборного тижня зареєструвалися такі кандидати: Настя Маник- учениця 8 класу, Сливенко Ольга – учениця 8 класу , Гушул Настя - учениця 7 класу, Солом`ян Настя -учениця 6 класу, Григорович Карина - учениця 6 классу , Чоботар Роксолана - учениця 5 класу.
Після підрахунків голосів оголосили нашого нового президента, і ним стала учениця Анастасія Маник! На наступний день президент скликав шкільний парламент, на якому було сформовано нову команду та призначено голів комісій Учнівської Ради.
|