Головна » 2016 » Лютий » 29 » Тиждень Рідної мови
21:47
Тиждень Рідної мови

Багатим на події був минулий тиждень  для учнів  НВК . 21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. 
Протягом тижня проводилися тематичні уроки, виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися з шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.

25 ЛЮТОГО в НВК  відбувся виховний захід  "Віщування старого дуба", присвячений 145 –ій річниці від дня народження Лесі Українки, який підготувала класний керівник 4-го класу Одайська О.Д. Учні 4-го класу  розповіли усім присутнім про дитячі роки поетеси , початок її творчості. У сім’ї Лесі панувало художнє слово, яке вона порівнювала з іскрою, вогнем, сталлю, вона вважала єдиним своєю зброєю в боротьбі за краще майбутнє.  Всі свої сили поетеса доклала до того, щоб молодші Косачі виросли людьми освіченими, люблячими України і рідну мову, людьми, «потрібними» суспільству.

Діти старанно виготовили власноруч декорації до свята й порадували глядачів своїм артистизмом та піснями.

 

 

Переглядів: 222 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]