Головна » 2016 » Січень » 22 » День Соборності та Свободи України
17:43
День Соборності та Свободи України

22 січня Україна відзначає День Соборності та Свободи. Освіта завжди крокує в ногу із державою, тому події учнівського життя не оминають жодної дати, що пов’язана із національними традиціями та колоритом. День Соборності України не став винятком. 

Протягом 18-19 січня 2016 року в Червонодібровському НВК  відбулися заходи, які пройшли під знаком єднання українського народу та під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна» з використанням історичних паралелей подій, пов’язаних із боротьбою українців за єдність держави у минулому столітті і нинішньою звитягою народу проти експансії на українські землі.
В НВК проведено виховні години, інформаційні хвилинки «Соборність України. Естафета поколінь: від діда-прадіда», бесіди, тематичні уроки, присвячені політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.  

Цікавими і змістовними були малюнки учнів «Моя мала й велика Батьківщина». Також бібліотекарем Горло Н.С організовано книжкову виставку "Моя Україна".

Відзначаючи День Соборності України, ми повинні ще і ще раз врахувати уроки минулого, що переконливо засвідчують необхідність єдності, відмови від внутрішніх конфліктів задля забезпечення територіальної, економічної, політичної та духовної цілісності України. Ідеї соборності, єдності батьківських земель, незалежності й державного суверенітету зміцнюють нашу віру у свою спроможність бути господарями власної землі та здатність забезпечити достойне життя кожного громадянина України. 
Єдність українців, незалежно від регіону їх проживання – на Заході чи Сході, на Півдні чи на Півночі або у Центрі України – це сила українців. Тільки коли ми об'єднані – ми можемо протистояти будь-якому ворогові: внутрішньому чи зовнішньому.

Переглядів: 291 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]