Головна » 2017 » Грудень » 8 » Тиждень історії та правознавства
21:17
Тиждень історії та правознавства

Згідно з планом роботи школи та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення правознавства та історії, формування уміння використовувати теоретичні знання в  різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України та правознавства, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії з 4 грудня по 8 грудня 2017 року в школі було проведено Тиждень історії та правознавства.

Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії, правознавства, стимулювання творчої активності учнів.     Проведення Тижня історії та правознавства – це не тільки розваги для учнів, скільки одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями.

Вчителем правознавства   та історії Арманаш О.Д. було проведено круглий стіл "Права людини"  Також діти відвідали бібліотеку, де більш детальніше ознайомилися з правовою літературою. Проведено конкурс малюнків, ребусів  та рефератів.
Тиждень правових знань  та історії у Червонодібровському НВК  виявився інформаційним, змістовим, динамічним. Учні школи отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті. 

Переглядів: 262 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]