Головна » 2020 » Березень » 6 » Тиждень історії
10:23
Тиждень історії

Відповідно до плану роботи Червонодібровського НВК та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, уміння використовувати теоретичні знання в різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань учнів з історії України , формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю та розвитку умінь аргументовано висловлювати свої думки, виховання почуття відповідальності за свої вчинки, розвитку логічного та аналітичного мислення у НВК було проведено тиждень історії з 17.02 – по 21.02. 2020року.
Ми всі разом мандрували по країні історичних знань, доторкнулися до сивої давнини, поринули у героїчне минуле та згадали творців історії. Тиждень історії пройшов під гаслом: “Те що було вчора – вже історія”.
Під час тижня історії учні відгадували кросворди, ребуси історичної тематики, брали участь у історичних вікторинах, пізнавальних іграх, отримували нову інформацію та цікаві знання.
В шкільній бібліотеці учням пропонувався огляд історичної літератури, яка рекомендувалася для позакласного читання.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів: Брейн-ринг для 7-8-х класів, урок- гра «Видатні гетьмани України» у 8 класі.

«20 лютого – День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Тому цей день розпочався урочистою лінійкою «У їхніх серцях жила Україна» із запаленням свічок пам’яті та хвилиною мовчання. Вчителем історії Арманаш О. Д. було проведено виховний захід «Герої не вмирають…..».

Учні старших класів власноруч вирізали паперових ангелів і провели тиху акцію:”Ангели пам’яті”. Учні 8- 9–х класів переглянули документальний фільм «Зима,що нас змінила.»
На завершальному етапі тижня учні були нагороджені грамотами за активну участь в тижні історії.

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещенииНа изображении может находиться: 2 человека, люди сидятНа изображении может находиться: один или несколько человек и люди сидят

Переглядів: 32 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]