Головна » 2019 » Грудень » 20 » Свято доброчинності
23:03
Свято доброчинності

День Святого Миколая 19 грудня відкриває цикл веселих зимових свят. Це ще і свято доброчинності. Приємно знайти під подушкою вранці подарунок і дітям і дорослим. Але , мабуть, ще більша радість охоплює душу, коли даруєш сам, коли бачиш радість в очах дитини , хворої чи старенької людини. 
День Святого Миколая пробуджує у кожному з нас бажання робити добрі справи, підтримати, зігріти добрим словом іншу людину. І задуматися над тим, що ми прийшли у цей світ для добра. Бо ніщо не вічне, лиш наші добрі вчинки можуть залишити пам'ять про кожного з нас.
19 грудня 2019 року стало у Червонодібровському НВК святом добра. Колишній учень школи Костинюк Василь Артемонович завітав з подарунком для першокласників - телевізором. Сам гість рано залишився без батька, навчився долати життєві труднощі, розраховуючи на себе і справжніх друзів. Уже 18 років разом з іншими небайдужими людьми підтримує вихованців дитячого будинку. Першокласники передали свої картинки у подарунок дітям - сиротам . Це була гарна нагода відчути себе у ролі доброчинця. 
А після уроків наші школярі побували на святковому концерті дитячих колективів у Глибокій , були присутні на відкритті новорічної ялинки Глибоччини. Додому поверталися щасливі, втомлені, переповнені гарних вражень і з подарунками. 
І найголовніше, що тепер ніхто не сумнівається, що Святий Миколай завжди поряд з нами. Бо кожна людина може робити добро, дарувати тепло свого серця .

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: 2 человека, новогодняя елка и в помещенииНа изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещенииНа изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди сидят, люди стоят и ребенокНа изображении может находиться: 1 человек, дерево и на улице

На изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

Переглядів: 60 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]