Головна » 2019 » Грудень » 3 » Стопбулінг
22:18
Стопбулінг

Цьогоріч вступив у силу закон, що передбачає відповідальність за булінг, тобто цькування або бездіяльність учасників освітнього процесу, які полягають у фізичному чи моральному насильстві.

З метою запобігання таких проявів в учнівському середовищі проводиться профілактична робота, яка передбачає інформування, проведення різноманітних заходів із зазначених питань.

У рамках місячника  протидії поширення булінгу серед учасників освітнього процесу у закладі відбулося ряд заходів. У тісному дружньому колі учні 4 класу із класним керівник Одайською О.Д. училися протидіяти булінгу. Кожен із дітей намагався зробити крок назад, щоб проаналізувати, звідки взялася агресія, нетерпимість, злоба. Інтерактивні вправи допомогли уявити булінг як темні хмари недовіри, образи, цькування, які розвіюються їх сонячними промінчиками доброти, довіри, вдячності. Цікаві ігри, притчі, відеоперегляд та навіть музика і поетичне слово допомогли дітям зрозуміти, що довіра і вдячність-перші кроки на протидію булінгу.

У 8-9 класах відбувся правовий всеобуч «Булінг у школі. Як розпізнати?». Здобувачі освіти, працюючи в групах, розробляли стратегії подолання булінгу на рівні школи та держави. Директор НВК Маник І.Г.  роз’яснила учням дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу» та санкції, які він передбачає стосовно учасників освітнього процесу.Практичний психолог Арманаш О.Д.  проінформувала школярів про види булінгу і провела мотиваційну вправу «Квітковий букет», де кожна дитина проявила себе як особистість одного спільного букету.

Також проведено й інші заходи згідно плану роботи НВК.

 

 

 

Переглядів: 146 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]