Головна » 2017 » Березень » 12 » Шевченківський тиждень
14:49
Шевченківський тиждень

Стало доброю традицією проводити у Червонодібровському НВК  у день народження та пам’яті Кобзаря Шевченківські дні. Цього року вони були особливими. Адже на нашій рідній українській землі йде війна – жорстока, загарбницька. Шевченко – пророк застерігав усіх українців бути пильними, берегти та любити свій рідний край. Сьогодні, звичайно, Тарас Григорович Шевченко у кожного свій. Ми спільно з ним йдемо на захист рідної землі, боронимо, у цей непростий час, нашу мову, культуру, ментальність.

Талант Шевченка, його допитливість, надзвичайна любов до своєї землі, праця над собою – все це було підставою для появи в Україні геніальної людини. Ми у школі пишаємося тим, що визначний письменник та художник народився на нашій українській землі. Його твори відразу пробили мур байдужості та ворожості до українського слова, підняли нашу мову та літературу до світового рівня. Він є для нас і батьком Тарасом, натхненним голосом цілого народу, і будителем нації.

Шевченківський тиждень у НВК проводився з 06.03. 2017 р. по 10.03.2017 р. Учитель української мови та літератури  Варварич І.П. склала план проведення тижня, розробила сценарій заходу.

Переглядів: 203 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]