Головна » 2016 » Грудень » 3 » Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи
18:50
Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

Немає нічого легшого,

ніж бути зайнятим,

і немає нічого важчого,

ніж бути результативним.

 Аллен Маккензі

У четвер, 1 грудня 2016 року, на базі районного методичного центру відбувся семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи.

Семінар працював над проблемою «Мистецтво бути завучем: як встигнути все?». Розглядались питання ключових принципів ефективного управління часом; функції самоменеджменту в процесі керування часом; роль делегування повноважень в процесі ефективного керування часом.          Розпочала роботу завідувач РМЦ О.С.Намака, яка ознайомила з програмою роботи, запропонувала цікаві методичні розробки «Управління часом», «Алгоритм розв’язку складної педагогічної ситуації». На семінар, з побажанням плідної роботи, завітав начальник управління освіти Глибоцької РДА В.І.Барарюк.

Візитівки навчальних закладів презентували заступники директорів з нвр Михайлівського та Червонодібровського НВК О.І.Добрянська, О.І.Кулешко.

Практична частина семінару проведена у формі ділової гри «Мистецтво керування часом».  

При обговоренні дійшли спільних висновків:

1. Ефективне і раціональне використання часу є результатом наукової організації своєї праці, режиму робочого часу і відпочинку, вміння визначити пріоритетні завдання, поваги до іншої людини в процесі ділового спілкування.

2. Успіх кожного керівника залежить не тільки від матеріально-економічних величин, а і від того як він розпоряджається своїм часом.

3. Успішні керівники мають різні риси характеру і якості. Але одна риса поєднує їх: вони свідомо і системно використовують свій час і зосереджені на виконання істинно управлінських функцій. 

Переглядів: 244 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]