Головна » 2016 » Листопад » 18 » Семінар вчителів основ здоров’я
20:46
Семінар вчителів основ здоров’я

 Здоров’я – найдорожчий скарб, який дає людині природа від народження і на довгі роки життя.  Отже, чи не найголовнішим призначенням вчителів, вихователів, батьків, власне, усіх, хто має вплив на дітей, є закріплення у свідомості і у повсякденному житті важливої ідеї здорового способу життя і формування навичок відповідної поведінки. Найважливішим завданням сучасної шкільної освіти є формування мотивації до збереження та зміцнення здоров’я людини.

17 листопада на базі районного методичного центру відбувся семінар вчителів основ здоров’я на тему «Використання сучасних методів навчання на уроках основ здоров’я».  Розпочала роботу завідувач РМЦ О.С. Намака, яка побажала всім учасникам плідної праці. Методист РМЦ А.І. Герчак ознайомила присутніх з планом роботи.

Вчитель Червонодібровського НВК Коломійчук О.В., провела пристендовий урок з елементами тренінгу на тему «Профілактика туберкульозу у підлітків». Далі естафету перейняла Чорней О.С., вчитель Турятського НВК, яка запропонувала учасникам семінару взяти участь у «Подорожі країною Здоров’я» (урок у 6 класі). Вчителі мали змогу відчути себе учнями та виконувати завдання, запропоновані вчителями.

По завершенні учасники семінару за круглим столом обмінялися думками та виробили методичні рекомендації.

Методист РМЦ                 А.І. Герчак

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 185 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]