Головна » 2014 » Листопад » 4 » Районний семінар практичних психологів
14:05
Районний семінар практичних психологів

У середу, 22.10.2014р., на базі Червонодібровського НВК відбувся районний семінар практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ та НВК, який працював над проблемою: «Психологічний супровід та організація роботи з дітьми в період переживання соціально-політичних конфліктних та постконфліктних ситуацій».

Відкрила семінар-практикум директор НВК – Маник І.Г. з презентацією та візиткою даного закладу, а також розповіла про історію села та закладу.

Наступним етапом семінару була мультимедійна презентація психолога НВК Сиротюк С.В. – «Основні напрямки психологічної реабілітації усіх учасників навчально-виховного процесу в умовах конфліктних та постконфліктних ситуацій», в якій психолог наголосила про основні аспекти психологічного супроводу учнів під час внутрішньої кризи та переживань. Приєдналася з арсеналом своїх методичних ідей та розробок з даного напрямку роботи  практичний психолог Глибоцького ліцею – Колесник В.М. з презентацією  своїх напрацювань - «Основні прийоми психологічної роботи з дітьми в умовах травматичної кризи», продемонструвавши практичні прийоми роботи з учнями, батьками та педагогами.

Відбувся також і виховний захід за участі та виступу із засновником Червонодібровської Січі, волонтером та поетом – Чоботарем В.Г., який ознайомив психологів з історичними подіями формування Січі, її традиціями та особливостями.

Учасники семінару переглядали трейлер до документального фільму, який відзняли добровольці, члени Червонодібровської Січі,  під час перебування в АТО. Розповів  також поет про  свої волонтерські  поїздки на територію АТО, про свою практичну допомогу біженцям та переселенцям.

Психологічний практикум районного семінару психологів містив в собі корекційно-розвивальне заняття з учнями 8-9 класів «Профілактика надмірної тривожності та емоційної нестабільності в конфліктний та постконфліктний період», який згідно методичних вимог, презентувала психолог Червонодібровського НВК – Сиротюк С.В.

Закінчився семінар психологів підведенням підсумків та виробленням методичних рекомендацій, які психологи будуть використовувати у практичній діяльності за даною тематикою.

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 297 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]