Головна » 2017 » Вересень » 15 » Олімпійський тиждень
20:23
Олімпійський тиждень

Ось і завершився «Олімпійський тиждень», який проходив з метою популяризації олімпійського руху, розвитку фізичної культури і масового спорту, а також з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

    У Червонодібровському НВК, який славиться своїми спортивними традиціями та перемогами цей тиждень був насичений не менш цікавими масовими заходами для усіх вікових категорій школярів.

      Розпочато тиждень з єдиної класної години «Олімпійський урок», під час якої діти ознайомилися з історією різних олімпійських видів спорту: акробатики, легкої атлетики, футболу, баскетболу та інших. У класах були проведені бесіди, про значення спорту в житті кожної людини.

  Серед учнів 2-го класу та 5,6,7,8,9 класів, керівником фізичного виховання та класоводами, проведено спортивні естафети «Веселі старти» у вигляді рухливих ігор і вправ на свіжому повітрі: стрибки на скакалці, передача м’яча, ведення баскетбольного м’яча, пінгвіни з м’ячем, катання обруча, не загуби м’яча, стрибки боком . Після завершення ігор вчителем фізичного виховання було проведено інтелектуальний конкурс, найерудованішими виявились найменші учасники. 

 

     Наші змагання завершилися. Вони довели, що всі діти дружать з фізичною культурою. Учасники змагань доклали чимало зусиль для командної перемоги.

   Спортивне свято – це свято здоров’я. Ми вважаємо, що кожен, хто сьогодні був учасником або вболівальником, отримав заряд бадьорості й зміцнив своє здоров’я. Результати змагань свідчать про те, що всі діти дружать з фізкультурою та спортом. Тому ми бажаємо всім здоровя та добра!

 

педагог-організатор Баран Ю.В.

Переглядів: 199 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]