Головна » 2015 » Квітень » 16 » Незабутня зустріч з героєм
23:15
Незабутня зустріч з героєм

Боротьба за перемогу стала всенародним рухом.  Мужність і героїзм, відвагу і самопожертву, відчайдушність та бойове братство наші воїни демонструють  кожного дня, кожної години, кожної миті!

16 квітня в Червонодібровському НВК відбулася зустріч з учасником АТО  Чоботарем Валерієм Георгійовичем, колишнім випускником школи, одним з героїв документального  фільму "Добровольці Божої чоти". Гість розповідав більш докладніше про себе , а також про деякі страшні події, які довелося пережити, як вони боролися проти зовнішньої агресії, за Україну, за її волю, за честь і славу, за народ, за незалежність. Валерій Георгійович подарував НВК кілька календарів з фото його побратимів-воїнів

 Як хлопці , так і дівчата із захопленням слухали розповіді, задавали питання. Школярі  намалювали малюнки та написали листи для воїнів-захисників. Вчителька молодших класів Одайська О.Д подарувала  «Кобзар» та власноруч зроблену весняну композицію з штучних квітів нашому героєві.

А в кінці зустрічі ми  побажали нашому захиснику  здоров’я, удачі,  сил та щоб вони повернулися живими та неушкодженими.

Саме такі зустрічі формують в дітях патріотичні почуття, виховують громадянина-патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини!

Сподіваємося, що в найближчий час ця війна закінчиться, і в Україну прийде мир та спокій!!!

 

Переглядів: 294 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]