Головна » 2018 » Лютий » 21 » Міжнародний день рідної мови
19:04
Міжнародний день рідної мови

    Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. ЇЇ порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців. ЇЇ порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

    Традиційно з нагоди Міжнародного дня рідної мови у Червонодібровському НВК проведена низка заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови: найкращої, найсвятішої,найріднішої.        

   У цей день, 21 лютого, учні НВК взяли участь у написанні диктанту Національної єдності. Це ще більше об’єднало нашу велику шкільну родину. Диктувала текст учитель української мови та літератури Варварич Ірина Петрівна, яка розповіла учням про історію виникнення свята рідної мови у світі. Школярі також познайомилися із сучасним словником української мови «Мова – не калька», який розкриває велич і красу рідної мови, звільняє її від суржику й чужомовних запозичень. Ця книга є новинкою в сыльській бібліотеці.

     Бібліотекарем НВК Горло Н.С. організовано виставку «Наша мова калинова».

    Таким чином учні відчули красу і багатство рідної мови, її різноманітні можливості. Зрозуміли, що рідна мова – це духовна святиня, найбільший і найдорожчий наш скарб.

Переглядів: 173 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]