Головна » 2015 » Листопад » 25 » Минуле стукає у наші серця
23:49
Минуле стукає у наші серця

До річниці Голодомору в Червонодібровському НВК з метою виховання в учнів патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу було проведено ряд заходів.
Зокрема, протягом 23-25 листопада у молодших класах було організовано «Уроки пам’яті». Окрім того, відбулися виховні години, присвячені дню вшанування пам`яті жертв Голодомору. Учні мали можливість ознайомитися з інформаційним стендом «Голодомор – геноцид українського народу».

25листопада учні  переглянули презентацію про Голодомор, за допомогою інформаційно-комунікаційних засобів і дізналися про цю страшну трагедію, що сталася в Україні в 1932-1933 рр.

Бібліотекарем Горло Н.С. організовано книжкову виставку "Минуле стукає у наші серця"

Голодне лихоліття 33-го – не просто історична минувшина, а незагойна фізична і духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь. Сьогодні треба говорити про минуле задля майбутнього, адже безпам’ятність породжує бездуховність, котра   перекреслює її історію, паплюжить традиції й руйнує соціокультурну самобутність народу.

Переглядів: 217 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]