Головна » 2018 » Січень » 30 » Крути -трагедія і гордість України
12:54
Крути -трагедія і гордість України

В нашій історії немало славних і водночас трагічних сторінок. Подвиг героїв Крут тому підтвердження. Багато років ця тема – бій під Крутами замовчувалась і тільки за часи незалежності проявилася в численних публікаціях  та неоднозначній критиці. Проте безсумнівним залишається одне: бій під Крутами став яскравим свідченням високої гідності величних представників української нації, могутнім джерелом її духовної військової сили, наснаги в боротьбі за власну незалежність. Хоча з військової точки зору бій під Крутами і був програний жменькою юнаків - одчайдух, але моральну перемогу здобули вони, відтак їхній подвиг назавжди золотими літерами вписаний у канони безсмертя й високим героїзмом у наші серця. 

Формування патріотизму, відповідальності за долю нації і держави першочергове завдання кожної школи та кожного педагога у вихованні підростаючого покоління. Саме тому 29 січня в  у 7-9 класах Червонодібровського НВК пройшла виховна година, присвячена цій даті.Вчитель історії Арманаш О.Д. та учні  підготували грунтовну розповідь про події, які відбулися на залізничній станції Крути 29 січня 1918 року під час наступу більшовицьких військ на Київ. Декламували вірші, а також переглянули мультимедійну презентацію.

          Сьогодні, як ніколи актуальна тема подвигу крутянців, який навчає, що свобода і доля України залежать від готовності кожного українського громадянина поважати і захищати інтереси своєї країни – такий висновок зробив кожний присутній на цьому заході. 

Переглядів: 438 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]