Головна » 2019 » Квітень » 2 » «Книга- твій друг!»
21:27
«Книга- твій друг!»

Книга – це дивний світ!
Гарна книга – це ковток води для спраглого, це друг і порадник. З її героями можна помандрувати у різні кінці світу, побути у минулому та майбутньому. Можна навчитися розрізняти добро, зло, можна уникнути помилок, а можна й просто насолоджуватися словом.
Книга — одне з найбільших див, створених людиною. З книги ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній, вона веде нас у захоплюючу подорож по країні Знань: розповідає про те, як вирощують хліб і зводять будинки, варять сталь і приборкують ріки. Як не можна жити без повітря, води та хліба, так не можна жити і без книги. Недарма і прислів’я є: «Хліб годує тіло, а книга — розум».

З метою ознайомити учнів з тим, як народилася перша книга; поглиблювати їх знання про книги; розвивати інтерес до читання; виховувати любов до книги, прищеплювати знання та вміння бережливого поводження з нею бібліотекар Червонодібровського НВК Наталя Горло провела з учнями 2 – го класу бібліотечний урок «Книга – це дивний світ!» у шкільній бібліотеці. Ознайомила з книжковою виставкою «Книга- твій друг!» учнів 5-го класу та завітала в дошкільну групу НВК з метою заохочувати дітей до читання книг та виховувати бережливе ставлення до них,адже «Життя без книжок – як весна без квітів!»

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоятНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и на улицеНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, обувь и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, ребенокНа данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят

Переглядів: 137 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]