Головна » 2015 » Жовтень » 24 » Ярмарок
15:42
Ярмарок

Вже стало доброю традицією у нашому Червонодібровському НВК щедрої осінньої пори проводити виставку-ярмарок. Цього року вона відбулася 23 листопада.  Тут ми спостерігали  справжні дива! Чарівні вироби з буряка, гарбузів, тканини, паперу, вишиванки, та ще всього стільки цікавого, що ні в казці сказати ні пером описати, бо це ж — ярмарок! А ще на ньому веселі пісні і гумор та ще й сатири трохи, танці та циркові номери, забави та анекдоти, бо це ж — ярмарок! Сюди приходять не тільки на людей подивитись, а й себе показати, повеселитись, дещо, може, й купити, а все продати! Щось цікаве побачити, з людьми поспілкуватись, смачненького чогось перехопити — на те він ярмарок!

Такі веселі свята у школі дуже потрібні, щоб діти могли розкрити свої таланти, показати на що вони здатні, повеселитись і цікаво та змістовно відпочити. 

Веселі свята надовго запам’ятовуються, вони неповторні, тому що ніколи не вдається повторити цю радість. Бо вона все одно буде відрізнятись від попередньої, хоч буде весело і радісно, але не так.

Переглядів: 234 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]