Головна » 2020 » Травень » 5 » ЯК ЗАПИСАТИ МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА ДО ШКОЛИ
15:54
ЯК ЗАПИСАТИ МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА ДО ШКОЛИ

Червонодібровський навчально-виховний комплекс розпочинає прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020/2021 навчальний рік. Батьки, чиї діти мають вперше піти до школи цього року, мають подати електронну заяву .
Подавати заяву про вступ до школи мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2020-2021 навчальному році. Тобто це не “електронна черга” в школу, та для дітей молодшого віку цього робити не потрібно. 

Ви зможете ознайомитись з покроковою інструкцією:

Електронна реєстрація в ЗЗСО. Інструкція для батьків

1.Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти натиснувши  тут

2.Оберіть  Червонодібровський НВК  серед перелічених.
3. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією

4. Зв’яжіться зі школою електронною поштою  chervonadibrovschool@ukr.net ( чи за тел. 0373446172) та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено (електронну заяву з оригіналами та фотокопіями документів).        

Зазначимо, серед необхідних документів для вступу до школи є медична довідка учня про профогляд (№ 086-1/о). Але оскільки на час карантину в амбулаторіях не проводять огляди, цю довідку можна буде надати пізніше. Коли саме — ПОВІДОМИМО ПІЗНІШЕ.
Додамо, у 2020 році електронна реєстрація майбутніх першачків була б обов’язковою і без карантину, в рамках цифровізації країни.

Переглядів: 115 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]