Головна » 2015 » Червень » 2 » День захисту дітей та відкриття літнього мовного табору з англійської мови
20:09
День захисту дітей та відкриття літнього мовного табору з англійської мови

Серед безлічі свят, якими рясніє наш календар, виділяються ті, які не залишають байдужими нікого. Одним із таких є Міжнародний день захисту дітей, який традиційно святкується 1 червня. Звичайно, можна стверджувати, що про дітей слід піклуватися завжди, можна розгортати навколо цього питання дискусії. Але все це залишиться непоміченим для самих дітей, бо вони сприймають світ по-своєму.

2 червня шкільне подвір’я наповнювалось гомоном, сміхом, вигуками захоплення.Ми всі дружно рушили на "Козацьку Січ", де і відзначили це чудове свято  та відкриття літнього мовного табору з англійської мови.

Діти поділилися на 3 команди.Кожна команда склала свій девіз на англійській мові,виконала пісню , вірш та показала пантоміму.Не обійшлось й без спортивних конкурсів з м`ячем -" ВИБИЙ М'ЯЧА З РУК","ЧИЙ М'ЯЧ ПРУЖНІШИЙ","У КОГО М'ЯЧ?" та багато інших . Перемогла дружба!

Так непомітно, у вирі веселощів, промайнув цей день. А нам, дорослим, слід задуматися над тим, що про більше щастя, ніж усміхнене дитяче обличчя, нам і мріяти годі. Тож постараймось якомога більше радувати дітей не лише в свята,  а й будні. Не тільки подарунки, але й щире, тепле слово, розуміючий, уважний погляд можуть зробити дива. Тому ніколи не забуваймо, що "людина починається з добра".

Переглядів: 463 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]