Головна » 2015 » Жовтень » 14 » День захисника України
18:29
День захисника України

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій країні відзначається День українського козацтва,а також день захисника України. Не випадково для святкування  обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Народ ставився до козаків з повагою і любов'ю, сприймав їх як символ мужності, честі, людської і національної гідності. Перекази про звитяжні вчинки запорожців передаються з покоління в покоління. Епоха козацтва створила багатогранну, глибоку духовність, що стала гордістю і окрасою української історії та культури. В наш час відроджуються традиції українського козацтва. ведеться активна робота з учнями та молоддю.

З метою виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотично зрілої особистості та на виконання листів Міністерства освіти і науки України від 25.09.2015 № 1/9-455 «Щодо заходів з відзначення Дня захисника України», від 25.09.2015 № 1/9-459 «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України» з 12 по 16 жовтня 2015 року у нашому НВК  оголошено Тиждень мужності та пошани.

12 жовтня 2015 року у Червонодібровському НВК відбулася урочиста лінійка , приурочені до Дня захисника України та  українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня заснування  Української повстанської армії. Члени шкільного парламенту та  бібліотекар Горло Н.С. підготували  книжкову виставку  "Народ мій є, в його гарячих жилах козацька кров нуртує і гуде ”. На виставці експонуються книги із фонду бібліотеки, які розповідають про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями і героями.

 Учні 5 класу разом з педагогом-організатором Арманаш О.Д. підготували свято-зустріч "Герої поміж нас", яке відбулося 13 жовтня . Нашим гостем став наш односельчанин учасник АТО  Токарюк Д.М.,який відвідав і дошкільну групу НВК. Дмитро Миколайович  став прикладом мужності й відваги, героїзму , щирості для підростаючого покоління . Діти із захопленням, затамувавши подих, спілкувалися з гостем. Педагогічний колектив Червонодібровського НВК гордий за нього й щиро вдячний за мирне небо над головою, за спокійний сон й веселий дитячий сміх.Учні привітали героя з наступаючим святом квітами та листівками,виготовленими власноруч.

Також для учнів пройшли уроки мужності, години спілкування, віртуальні подорожі, круглі столи, виставки малюнків, плакатів з відповідної тематики.

 

Переглядів: 236 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]