Головна » 2017 » Квітень » 27 » Чорнобиль : чорний спадок
10:14
Чорнобиль : чорний спадок

Для сучасних дітей, Чорнобильська катастрофа , є найтрагічнішою сторінкою в книзі їхнього життя. Тому й повинні вони знати правду про причини і наслідки цієї непоправної трагедії.

Як саме розкрити для дітей страшну правду сьогодення, яка гірчить полином і роз'їдає серця матерів, не даючи спокою ні вдень ні вночі, щоб не спопелити ніжну дитячу душу, не вбити віру в самих себе і любов до світу ? Чи варто ятрити рани які болять щоднини , щогодини і випікають віру і надію в щасливе майбуття? Та вони, ці янголята із трагізмом в очах, на жаль, бачать наслідки цього невигойного лиха і роблять певні висновки для себе самі. Діти Чорнобиля... Не в однієї матері омивається лице гіркими сльозами і чорніє світ ...
Чорнобиль... урок, який ми не повинні забувати ніколи, тому що це надто гіркий урок втрат, урок мужності і стійкості водночас. Тому для школярів  Червонодібровського НВК 26 квітня  вчителем історії та українознавства Арманаш О.Д. та вчителем біології Коломійчук О.В. було проведено  годину пам'яті «Чорнобиль : чорний спадок». Бібліотекарем Горло Н.С.  організовано книжкову виставку "Чорнобильська трагедія".
 Захід  розширив  знання учнів про Чорнобильську трагедію;  було наголошено про потенційну небезпеку радіації,  ознайомлено з інформацією про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Діти вчитимуться  застосовувати в повсякденному житті елементарні радіаційно - гігієнічні навички; виховуватимуть почуття сприймання чужого болю як  до свого, до загальнонародного горя – як  до особистого, почуття любові до людини, до землі, до держави.

Переглядів: 190 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]