Головна » 2016 » Лютий » 26 » Чисті Роси
16:46
Чисті Роси

Пісня… Хто не був зачарований нею. Це душа народу. Це безмежне поле, засіяне зерном історії і заквітчане людськими надіями. Це любов до Вітчизни і ненависть до ворогів. Пісня – це трепетне серце народу, його душа і його крила. Вона пахне весняними дощами, синіми льонами, запашними чорнобривцями, материнськими теплими долонями. Вона непідвладна часу.

Пісня, танець, музика - це джерела збагачення національної культури. Для розвитку творчості, для розкриття духовного потенціалу молоді проводяться культурно-масові заходи, спрямовані на розвиток талантів та обдарувань у молодого покоління. 
З цією метою 25 лютого 2016року учні Червонодібровського НВК взяли участь в  районному етапі фестиваль –конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». 
На розгляд членів журі були представлені  пісні   в номінації "художнє виконавство". 

Діти  продемонстрували, наскільки щирою, ніжною, мелодійною й задушевною є українська пісня. Звучало багато пісень про Україну, про найболючішу тему сьогодення – мир у державі та спокій у родинах. Одягнені у вишиванки діти виконували обрані ними пісні так, що неможливо було стримати сліз.Хай у кожному серці, наче сонячна мрія, заспіває веселка на добро і надію!

Переглядів: 225 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]