Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.04.2024, 13:47

Червонодібровська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради"

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

20:13
Чемпіонат Глибоцького району з пішохідного туризму в залік 72-ї районної спартакіади школярів

З 11 по 13 травня у с. Валя Куьмина (поблизу табору «Вогник Буковини») відбувся Чемпіонат Глибоцького району з пішохідного туризму в залік 72-ї районної спартакіади школярів. У змаганнях взяло участь команди з 20 шкіл І-ІІІ ступенів та 7 шкіл І-ІІ ступенів. Змагання проходили на двох дистанціях: «Смуга перешкод» і «Похід - крос». Серед шкіл І-ІІ ступенів команда Червонодібровського НВК на обох дистанціях змагань впевнено виборола І-і місця (до речі, єдина команда серед шкіл І-ІІ ст., яка змогла в заданий час подолати всю дистанцію «Смуга перешкод»). Якщо ж взяти і школи І-ІІІ ст., то команда нашої школи на дистанції «Смуга перешкод» виборола 3-є місце, поступившись командам Луковицької ЗОШ і Глибоцького ліцею, а на дистанції «Похід – крос» стала абсолютним переможцем, і по сумі двох видів стала неофіційним переможцем цих змагань серед всіх шкіл району (у 2015 році серед всіх шкіл району команда школи була другою, а в 2016 році третьою (знову ж таки неофіційно)). Отже на обох туристичних змаганнях, які відбулися цієї весни, а саме «Спортивне орієнтування» і «Пішохідний туризм», команда Червонодібровського НВК стала абсолютним переможцем. Склад команди на «Смузі перешкод»: Адабека Мар’яна, Гушул Анастасія, Білик Іван, Кравченко Олександр, Грегорчук Іван, Корнута Микола, на «Похід-кросі»: Адабека Мар’яна, Гушул Анастасія, Білик Іван, Кравченко Олександр, Григорович Каріна та Грегорчук Іван. Всім їм щиро дякую.