Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.05.2024, 18:46

Червонодібровська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради"

Гостей: 1
Користувачів: 0

22:56
"Буковинське віче - 2021"

16 жовтня у лісовому масиві поблизу с. Просикуряни відбувся відкритий Кубок зі спортивного орієнтування серед школярів Глибоцької територіальної громади "Буковинське віче - 2021". У змаганнях взяли участь команди закладів освіти Глибоцької територіальної громади та запрошені команди (всього 13 команд). Відповідно до попередніх результатів, 1 місце виборола команда Червонодібровської філії, 2 місце - Старововчинецький ліцей, 3-є - Луковицька ОЗЗСО. Залікову п'ятірку нашої школи склали: Настя Корнута (I-е місце, гр. Ж-10), Вержак Роман (I-е місце, гр. Ч-10), Костиняк Давід (II-е місце, гр. Ч-10), Вадім Маник (I-е місце, гр. Ч-14) та Марян Адабека (II-е місце, гр. Ч-14). В десятку сильніших увійшли і три інших члени команди (Даша Кравченко - 5 місце (гр. Ж-14), Корнута Іван та Одайський Роман (гр. Ч-14) - 9 та 10 місце відповідно. Команду до змагань підготувала Крохмаль Наталія Миколаївна - керівник гуртка "Спортивне орієнтування".

Паралельно із змаганнями "Буковинське віче" пройшли і дводенні відкриті регіональні змагання "Grand Prix Bukovyna 2021". На цих змаганнях, згідно положення, місце спортсмена в індивідуальному заліку у кожній групі визначалося за сумою часу 16 та 17 жовтня, а місце команди у комплексному заліку - за більшою сумою очок 10 кращих особистих результатів 16 жовтня. Підсилити команду нашої школи 16 жовтня вирішили наші випускники Олексій Неделько , Валя Дущак та Крохмаль Денис.  І ось, на здивування всім, команда "Червона Діброва" виборює I місце. На II місці команда "СК Атлет-М", на III-му - команда "КСО МІДІЗ".

В індивідуальному заліку за сумою часу 16 та 17 жовтня Марян Адабека виборов у своїй групі ІІ місце, Маник Вадим - ІІІ місце, Неделько Олексій - ІІІ місце. Баранюк Володимир Арсенійович виборов ІІІ місце.

Переглядів: 113 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 0.0/0