Головна » 2019 » Лютий » 8 » Батьківські збори
22:53
Батьківські збори

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол, гостиная и в помещенииНа данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоятНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, экран, стол и в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол, гостиная и в помещении

 

На виконання листа Департамента освіти і науки облдержадміністрації №01-31/250 від 29.01.2019 року управління освіти Глибоцької райдержадміністрації зобов’язує керівників закладів загальної середньої освіти району ,у зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації із захворюванням на грип та гострі респіраторні інфекції, необхідності проведення профілактичних щеплень (вакцинації), протиепідемічних та дезінфекційних заходів у закладах освіти району щодо попередження, локалізації та ліквідації масових захворювань на грип та ГРІ, дотримання правил безпеки під час знаходження невідомих предметів, в Червонодыбровському НВК проведено 8 лютого 2019 року батьківські збори, на яких розглянути наступні питання:

  1. Алгоритм дій учасників освітнього процесу та батьків у разі виявлення підозрілих предметів, вибухонебезпечних предметів, зброї тощо.(доповідачі: заступник директора з нвр Баран Ю.В. та вчитель основ здоров`я Коломійчук О.В.)

         2. Алгоритм дій у разі виявлення булінгу/цькування дітей та дорослих, заходи щодо їх попередження. Покарання за вчинення морального чи фізичного насильства та за приховання таких дій.(доповідачі: директор НВК Маник І.Г. та практичний психолог Арманаш О.Д.)

         3. Проведення обов’язкових профілактичних щеплень (вакцинацій) проти кору, зокрема комбінованою вакциною проти кору, епідемічного паротиту та краснухи. (доповідач : медична сестра Наровська Б.В.)

Батьки взяли активну участь у обговоренні всіх питань порядку денного.

Переглядів: 170 | Додав: nvk_ua | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]